O nas

Otwarty umysł i ciągła obserwacja aktualnych trendów w projektowaniu wnętrz pozwala nam dopasować nasze nowe pomysły do indywidualnych potrzeb klienta. Warto jednak pamiętać, że nawet najlepszy projekt bez wieloletniego doświadczenia, właściwego wykonania i nadzoru może nie dać pożądanych efektów.

Ilona Budzicka (Podsiadło)

Ilona Budzicka (Podsiadło)

fot. NetaFoto Aneta Ciepielowska

Projektowanie i aranżacja wnętrz to dla mnie nie tylko moja praca ale również wielka pasja przynosząca satysfakcję.

Profesjonalnym projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2005 r. Naturalnym kierunkiem mojego rozwoju zawodowego było zdobyte wykształcenie (liceum plastyczne oraz studia magisterskie na kierunku malarstwa). Swoje doświadczenie zdobywałam w firmie Ceramika Pilch, gdzie na stanowisku projektanta zajmowałam się przede wszystkim aranżacją łazienek, salonów kąpielowych oraz SPA, jak również tworzeniem nowych wzorów płytek oraz dekoracji.

Obecnie zajmuję się kompleksowymi projektami wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej na terenie Bielska-Białej i okolic a także na terenie całego kraju (projekty zdalne).

Moim celem jest projektowanie wnętrz ciekawych, niebanalnych i funkcjonalnych, skrojonych na miarę oczekiwań, potrzeb a także możliwości finansowych klientów.

Dlaczego projektant?

Na pewno wielu z Państwa zastanawiało się nad tym czy jest Wam potrzebny projektant wnętrz ? Każdy człowiek ma swoje preferencje co do klimatu, kolorystyki, formy i stylu, jednak indywidualne zdania w tym temacie mogą się między sobą znacznie różnić. Samodzielne połączenie tych wszystkich elementów może dać mało zadowalający efekt. Dlatego staramy się dopasować i połączyć w logiczny sposób poszczególne preferencje oraz stworzyć oryginalne i harmonijne wnętrze, z uwzględnieniem funkcji, ciągów komunikacyjnych, kolorów i klimatu. Zatrudnienie projektanta pozwoli Państwu uniknąć wielu błędów, niepotrzebnych przeróbek i stresu, a poniesiony koszt szybko się zwróci. Nie musicie także zaprzątać sobie głowy ilością płytek, wyborem i rozmieszczeniem mebli oraz kolorów na ścianach, czy zaprojektowaniem odpowiedniego oświetlenia – to wszystko dostaniecie w gotowym projekcie.

Jak pracujemy?

W profesjonalnej aranżacji wnętrz bardzo ważny jest kontakt z inwestorem, dlatego pracę nad projektem rozpoczynamy od spotkania i zapoznania się z konkretnym człowiekiem. Po uzyskaniu podstawowych informacji odnośnie kolorystyki, funkcjonalności i ogólnego stylu możemy rozpocząć pracę. Niezbędne jest dostarczenie przez klienta projektu budynku lub konkretnych pomieszczeń (w przypadku istniejących wnętrz bądź niezgodnej dokumentacji wymiarujemy je sami). Na tym etapie powstają pierwsze propozycje układu funkcjonalnego. Po zaakceptowaniu przez klienta planów funkcjonalnych wykonujemy trójwymiarową komputerową wizualizację wnętrz w oparciu o wcześniejsze rozmowy dotyczące charakteru wnętrza. Następnie wysyłamy inwestorowi zdjęcia z wizualizacjami pomieszczeń, aby mógł się z nimi zapoznać i przedyskutować temat z rodziną. Po zakończeniu etapu wizualizacji i zaakceptowaniu przez klienta wszystkich propozycji projektanta przystępujemy do realizacji rysunków technicznych. Na tym etapie obliczamy również ilości materiałów (płytki na sztuki, drewno na m2 itp). W zależności od wybranej wersji usługi pomagamy również w wyborze konkretnych materiałów oraz elementów wyposażenia. W trakcie prac wykonywanych według projektu oferujemy również nadzór autorski.

Dlaczego my?

Nasze projekty nabierają indywidualnych cech dzięki ścisłej współpracy z klientem na każdym etapie projektu. Wieloletnie  doświadczenie oraz doskonała znajomość aktualnych trendów w projektowaniu wnętrz pozwala nam na zaaranżowanie dla Państwa unikalnego wnętrza, zgodnego z Państwa preferencjami. To oznacza, że będziecie się w nim czuli dobrze nawet za wiele lat, a wystrój będzie oryginalnym pomysłem, którego nie zobaczycie „u sąsiada”. Dodatkowym atutem naszych usług jest możliwość użycia w projekcie osobiście przez nas wykonanych i dopasowanych do wnętrza obrazów, rysunków oraz malowideł ściennych (fresków). Tworzymy więc wnętrza nie tylko funkcjonalne, ale i z duszą. Staramy się towarzyszyć klientowi na każdym etapie inwestycji, w tym również podczas wyboru wszelakich materiałów. Materiały w katalogach nie zawsze oddają faktyczny kolor i  fakturę, dlatego proponujemy wizytę w sklepach, gdzie na żywo można obejrzeć i dotknąć proponowany produkt. Nie pozostawiamy klienta także w trakcie prac wykonawczych – w rozszerzonej wersji usług nadzorujemy i kontrolujemy zgodność wykonania z projektem,

Zapraszamy do współpracy