Otwarty umysł i ciągła obserwacja aktualnych trendów w projektowaniu wnętrz pozwala nam dopasować nasze nowe pomysły do indywidualnych potrzeb klienta. Warto jednak pamiętać, że nawet najlepszy projekt bez wieloletniego doświadczenia i właściwego wykonania może nie dać pożądanych efektów.

Ilona Budzicka architekt wnętrz

Projektowanie i aranżacja wnętrz to dla mnie nie tylko moja praca ale również wielka pasja przynosząca satysfakcję.

Profesjonalnym projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2005 r. Naturalnym kierunkiem mojego rozwoju zawodowego było zdobyte wykształcenie (liceum plastyczne oraz studia magisterskie na kierunku malarstwa). Swoje doświadczenie zdobywałam w firmie Ceramika Pilch, gdzie na stanowisku projektanta zajmowałam się przede wszystkim aranżacją łazienek, salonów kąpielowych oraz SPA, jak również tworzeniem nowych wzorów płytek oraz dekoracji.

Obecnie zajmuję się kompleksowymi projektami wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej na terenie Bielska-Białej i okolic a także na terenie całego kraju (projekty zdalne).

Moim celem jest projektowanie wnętrz ciekawych, niebanalnych i funkcjonalnych, skrojonych na miarę oczekiwań, potrzeb a także możliwości finansowych klientów.

Ilona Budzicka architekt wnętrz

Dlaczego projektant? Korzyści ze współpracy

Na pewno wielu z Państwa zastanawiało się nad tym czy jest Wam potrzebny projektant wnętrz?

Każdy człowiek ma swoje preferencje co do klimatu, kolorystyki, formy i stylu, jednak indywidualne zdania w tym temacie mogą się między sobą znacznie różnić. Samodzielne połączenie tych wszystkich elementów może dać mało zadowalający efekt. Dlatego staramy się dopasować i połączyć w logiczny sposób poszczególne preferencje oraz stworzyć oryginalne i harmonijne wnętrze, z uwzględnieniem funkcji, ciągów komunikacyjnych, kolorów i klimatu.

Zatrudnienie projektanta pozwoli Państwu uniknąć wielu błędów, niepotrzebnych przeróbek i stresu, a poniesiony koszt szybko się zwróci. Nie musicie także zaprzątać sobie głowy ilością płytek, wyborem i rozmieszczeniem mebli oraz kolorów na ścianach, czy zaprojektowaniem odpowiedniego oświetlenia – to wszystko dostaniecie w gotowym projekcie.

Dlaczego projektant? Korzyści ze współpracy

Jak pracuję? Proces projektowania wnętrz

W profesjonalnej aranżacji wnętrz bardzo ważny jest kontakt z inwestorem, dlatego pracę nad projektem rozpoczynamy od spotkania i zapoznania się z konkretnym człowiekiem. Po uzyskaniu podstawowych informacji odnośnie kolorystyki, funkcjonalności i ogólnego stylu możemy rozpocząć pracę.

Niezbędne jest dostarczenie przez klienta projektu budynku lub konkretnych pomieszczeń (w przypadku istniejących wnętrz bądź niezgodnej dokumentacji wymiarujemy je sami). Na tym etapie powstają pierwsze propozycje układu funkcjonalnego.

Po zaakceptowaniu przez klienta planów funkcjonalnych wykonujemy trójwymiarową komputerową wizualizację wnętrz w oparciu o wcześniejsze rozmowy dotyczące charakteru wnętrza. Następnie wysyłamy inwestorowi zdjęcia z wizualizacjami pomieszczeń, aby mógł się z nimi zapoznać i przedyskutować temat z rodziną.

Po zakończeniu etapu wizualizacji i zaakceptowaniu przez klienta wszystkich propozycji projektanta przystępujemy do realizacji rysunków technicznych. Na tym etapie obliczamy również ilości materiałów (płytki na sztuki, drewno na m2 itp.). W zależności od wybranej wersji usługi pomagamy również w wyborze konkretnych materiałów oraz elementów wyposażenia.

Jak pracuję? Proces projektowania wnętrz

Opinie klientów o moich projektach wnętrz

Gorąco polecam współpracę z Panią Iloną! Dziękuję za wspaniały projekt. Praca nad projektem wnętrza przebiegła bardzo pomyślnie i profesjonalnie. Świetny kontakt. Pani Ilona wysłuchała moich oczekiwań, wykazała się dużą kreatywnością oraz przedstawiła ciekawe propozycje dotyczące wnętrza. Dzięki bezproblemowej komunikacji i zaangażowaniu Pani Ilony otrzymałam projekt, który w pełni spełnia moje oczekiwania. Szczerze polecam !

Kasia Piwowarczyk

Opinia z: Google

Z czystym sumieniem mogę polecić studio Black Kajman do pomocy przy projektowaniu wnętrz. Pani Ilona przygotowała nam na prawdę przemyślany projekt dla dwukondygnacyjnego mieszkania i nie było żadnych problemów aby wprowadzić też własne rozwiązania, które podpatrzyliśmy w różnych salonach. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracy z klientami.

Paweł Ochota

Opinia z: Google

Gorąco polecam współpracę z Panią Iloną. Pełen profesjonalizm, zrozumienie tematu. Wszystko na najwyższym poziomie. Wszystko w terminie i bezproblemowo. Polecam!

Kinga Twardowska

Opinia z: Google

Z usług Ilonki korzystałam już kilkukrotnie. Za każdym razem projekt jest petardą! Jestem pełna podziwu dla jej pomysłów i niesamowitego gustu aranżacyjnego. Projekty zawsze trafiają w 100% z moimi oczekiwaniami. Właśnie kończymy remont pokoju córki, który zaprojektowała Ilonka i jestem ogromnie zadowolona z efektu, córka również. Jeśli ktoś szuka architekta z pasją to gorąco polecam Ilonkę, wystarczy obejrzeć jej projekty. Jest niesamowita!!!! Z całego serca dziękuję!!!

Aneta C

Opinia z: Google

Bardzo jesteśmy zadowoleni z projekt. Super połączenie tradycyjnego stylu z nowoczesnością. Projekt polegał na przeprojektowaniu istniejącej części dziennej w tym salonu, jadalni, kuchni oraz łazienki. Polecamy

Be Ro

Opinia z: Google

Pani Ilona wykonywała dla nas projekt dwóch łazienek, kuchni, pokoi dla dziewczynek. Wykonywanie projektu każdego pomieszczenia przebiegało bardzo sprawnie. Każda uwaga natychmiast nanoszona na wizualizację. Dodatkowo w sytuacji kiedy zdecydowaliśmy się na inny wymiar płytek w łazience (już po akceptacji projektu) nie było żadnego problemu z naniesieniem zmiany. Każdego kto szuka projektanta do swojego domu czy mieszkania odsyłam do Pani Ilony:)

Ewa Duk

Opinia z: Google

Polecam w 100%. Projekt doskonały, zaakceptowany przez nas bez zastrzeżeń, co mówi samo za siebie. Pani Ilona idealnie wpasowała się w nasz gust. Przede wszystkim mieszkanie nie tylko bajecznie ładne, ale też funkcjonalne. Ogromny plus za polecenie fachowców, którzy przyczynili się do realizacji projektu. W każdej kwestii, można było prosić o radę. Pełen profesjonalizm. Mam nadzieję, że będę miała okazję w przyszłości skorzystać z usług Pani Ilony ponownie:)

Wiktoria Ignatiuk

Opinia z: Facebook

Bardzo polecam usługi projektowania Pani Ilony – to profesjonalnie i sprawnie działająca firma. Projektowała nasz cały duży dom, każde pomieszczenie. Nie dość, że projekty były od razu trafione (bardzo dobre wyczucie potrzeb klienta) to współpraca przebiegała bez żadnych problemów, a wszystko odbyło się zgodnie z terminami. Oby więcej takich firm! :)

Joanna Dziekanowska

Opinia z: Facebook

Serdecznie polecam Panią Ilonę, wykonała piękny projekt naszej łazienki. Trafiła w nasz gust w 100%. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Kontakt z Panią Iloną doskonały. Wykonawca nie miał zastrzeżeń do rysunków technicznych, wszystko pięknie przeniósł na realną łazienkę. Jeszcze raz polecam wszystkim, którzy chcą zmienić wygląd swojej łazienki i nie tylko ;)

Jan Koczur

Opinia z: Google

Współpracując od lat z Panią Iloną Podsiadło cenię ją za profesjonalizm, kreatywność i umiejętne łączenie klasyki z nowoczesnością. Polecam aranżacje wnętrz firmy Black Kajman. Dzięki pomysłom p. Ilony moje realizacje ze szkła zyskały nową świeżość

Marcin Mazurczak

Opinia z: Google

Zdecydowanie polecam.Praca od samego początku do końca bez zastrzeżeń.Nareszcie projektantka,która słucha co klienci do Niej mówią.Dobre wyczucie gustu -projekt w punkt -przyjęty przez nas bez zarzutu.Kontakt rewelacyjny.Pani Ilona bardzo miła, taktowna.Polecam wymagającym klientom.

Anna Rogaczewska

Opinia z: Google

Polecam usługi P. Ilony w 100%. Sporządziła dla nas projekty dwóch pomieszczeń - łazienki i salonu (w dwóch wersjach do wyboru). Oba pomieszczenia wyglądają cudnie! P. Ilona była bardzo pomocna w wyborze materiałów i sprzętów oraz ozdób. W trakcie prac remontowych nie było nas w domu i wszystko spoczywało na głowie P. Ilony - spisała się na medal! Dopilnowała wszystkiego, za co jesteśmy wdzięczni. Pełen profesjonalizm! Planujemy remont kolejnych pomieszczeń z udziałem P. Ilony. Gorąco polecamy!

wojciech zajac

Opinia z: Google

Black Kajman p.Ilona Budzicka-Podsiadło w pełni zasługuje na 100% rekomendacji. Świetna wizualizacja projektu pozwoliła na sprawny dobór materiałów budowlanych i wyposażenia . Nadzór autorski p.Ilony dodatkowo przyspieszył realizację projektu . Bardzo profesjonalne podejście do zadania. Oprócz w.w pozytywów Pani Ilona jest ogromnie sympatyczną osobą. Polecam.

Wojciech Terlecki

Opinia z: Google

Polecam na 100%!!! Znakomita współpraca. Pełen profesjonalizm. Doskonały kontakt. Pragnę dodać, że projekty zostały sporządzone zdalnie na podstawie moich zdjęć i planów mieszkania. Mój wykonawca nie miał problemów z realizacją projektów. Wszystko zostało przygotowane perfekcyjnie. Polecam nie tylko na stronie internetowej ale polecam też w gronie swoich znajomych.

mariusz kowalski

Opinia z: Google

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Ilonę, wykonała piękny projekt kuchni i łazienki. Bez trudu połączyła nowoczesność z niekoniecznie nowoczesnymi fanaberiami inwestora ;) Raz jeszcze szczerze polecam!

Ireneusz Łabędzki

Opinia z: Google

Czas na twój ruch pierwszy krok do nowego wnętrza

Nie wiesz jak zabrać się za urządzenie swojego lokum? Chcesz szybko przeprowadzić się do nowego mieszkania lub domu? A może znudziło ci się wnętrze, w którym mieszkasz?

Projektuję wnętrza od 2005 roku. Pomogłam dziesiątkom osób urządzić wnętrze o jakim marzyli. Pomogę i tobie. Zacznijmy od niezobowiązującej rozmowy telefonicznej. Złapiesz mnie także przez e-mail lub Facebooka.

600 939 190